Global ekonomide yerel yapılanmaları sağlamlaştırmak ya da geliştirmek için uluslararası pazarlara açılma gereksinimi kaçınılmazdır. Bu iş fırsatlarını yakalamak ise bire bir ilişkiler kurmaktan geçer ki fuarlar bu alanda tartışmasız üstünlüklerini sürdürmektedirler. Büyüyen Türkiye ekonomisinde sağlam bir yer edinmek için ufkunu genişletmek isteyenlere diyoruz ki: "Elele, sınırların ötesine!"


Şirket

ICF Fuarcılık'ın öncelikli faaliyet alanı müşterilerine alanlarında etkin uluslararası fuarları yeni pazarlama imkanları olarak sunmaktır. Global ekonomide yerini güçlendiren Türkiye'nin üretici ve hizmet sağlayıcılarını sınır ötesi imkanlardan haberdar ederek onlara yeni kazanç olanakları ve pazarları sunmak için yola çıkan ICF, fuarcılık alanında oldukça deneyimli profesyoneller tarafından kurulmuştur.

Deneyimli Kadro

Bu deneyimli kadro öncelikli olarak yurtdışı fuarların takibi ve analizi neticesinde, müşterilerine uygun etkinlikte ve pazardaki fuarları belirler. Ardından bu fuarları Türkiye'de müşterilerine tanıtımı ve pazarlanmasını üstlenir. Bu fuarlara katılacak olan müşterilerine de katılacakları fuar öncesinde, fuar sırasında ve fuar sonrasında gerekli destek hizmetlerini sunar.

Hizmetler

ICF müşterilerine yeni iş fırsatları yaratabilecek yurt dışı pazarlara giriş imkanı veren fuarları belirleyip sunar. Fuar katılımının verimli ve problemsiz geçmesi için de destek hizmetlerinde uzman kadrolarla çözüm ortaklıklarına giderek hizmetler sunar.